سری جدید مشاغل جهت گرین کارت از طریق کار  EB3

کپیتال اینترنشنال طی قرار دادی جدید با یکی از بزگترین کارخانه های تولید مواد غذایی و لوازم خانگی درآمریکا  از بین متقاضیان گرین کارت امریکا با شرایط جدید  و به مدت محدود متقاضی میپذیرد.

گرین کارت آمریکا از روش  EB-3  مخصوص متقاضیان بدون داشتن حرفه و تخصص می باشد و اصطلاحا  Unskilled worker نامیده می شوند.

شرایط کاری و سابقه کاری خاصی مورد نیاز نیست و همه افراد دارای هرگونه مدرک تحصیلی و در شرایط سنی بین 18 تا 55 سال میتاینند از طریق این برنامه اقدام به اخذ گرین کارت اقدام نمایند.داشتن مدرک زبان انگلیسی ضروری نیست اما افرادی که دارای مدرک زبان باشند پوینت مثبت خواهند گرفت.

کپیتال اینترشننال در این زمینه تعهد می نماید که از ابتدای کار و معرفی کارفرما تا هنگام مصاحبه و اخذ ویزای کاری شما در کنار شما و راهنمای شما باشد. آخرین مرحله پرداخت بعد از انجام مصاحبه و کسب قبولی نهایی میباشد.

  •  هزینه اقدام از این روش: هزینه وکالت و معرفی اسپانسور جهت این برنامه از 45000 تا 53000 دلا رآمریکا ودر اقساط 6 مرحله ای می باشد. که مرحله آخر بعد از قبولی نهایی و ویزا می باشد و هر مرحله پرداخت حدودا 8500 دلار می باشد.(بسته به نوع پرونده)
  •  شرایط لازم. سلامت جسمی و روحی و انجام تست عدم اعتیاد و همچنین عدم سو پیشینه
  •  نوع کار: بسته بندی مواد غذایی ، محصولات و لوازم خانگی ، انبار داری؛اسکن و ردیف کردن لوازم در کارخانه جات
  •  محل کار: ایالت کارولینای شمالی
  • NC مدت قرارداد کاری و تعهد به کارفرما یک سال می باشد. متقاضی بعد از انجام تعهد میتواند همراه همسر و فرزندان خوددر هر نقط امریکا که تمایل داشته باشد با حفظ گرین کارت زندگی و کار کند.
  •  ویزا وگرین کارت جهت همسر و افراد خانواده زیر 21 سال صادر خواهد شد .
  •  پرداخت ماهانه : حقوق و در آمد کارگران از ساعتی 8.20 دلار شروع و پس از گذراندن 3 ماه به 9 دلار یا بالاتر خواهد رسید.بیمه درمانی و مزایا پس از 2 ماه از کارکردن تعلق خواهد گرفت. ساعات کاری از 8-12 ساعت در روز و 40 ساعت در هفته می باشد.
  •  نوع قرارداد با ضمانت بازگشت پرداختها در صورت عدم قبولی در اخذ پیشنهاد کاری یا کارفرما و یا مشکل کاری از طرف کپیتال اینترنشنال می باشد.
  •  پس از اخذ قبولی اولیه کپیتال اینترنشنال به موکلین این دفتر فایل نامبر مهاجرتی را جهت پیگیری و رهگیری پرونده اعطا خواهد نمود.
  •  مدت زمان این برنامه بین 18 تا 20 ماه و مصاحبه جهت افراد مقیم ایران  در دوبی یا ترکیه انجام خواهد شد.

 متقاضیان این برنامه میتوانند با ارسال کپی پاسپورت و رزومه اولیه خود از طریق ایمیل زیر اقدام نمایند. به دلیل محدودیت زمانی و تعداد افراد ، تنها به تقاضاهای ارسال شده از طریق ایمیل پاسخ داده خواهد شد. متاسفانه به دلیل کثرت تقاضا امکان پاسخگویی از تلگرام را نداریم.

تلفن رایگان از تهران:85312851

تلفن کانادا:7679-263 (613) 1+ و 6478894165

ایمیل:INFO@CANADACIS.NET

WWW.CANADACIS.NET

جهت اطلاعات بیشتر از طریق ارسال کپی پاسپورت و رزومه خود توسط ایمیل اقدام نمایید یا با شماره تماس رایگان از تهران:85312851 یا تلفن مستقیم 6478894165

1+و 7679-263 (613) 1+ تماس حاصل فرمایید.