اخذ اقامت و پاسپورت گرانادا در 4 الی ۶ ماه

اقامت دائم گرانادا

حوالی دریای کارائیب در کنار جزایر زیبای گرانادین، سمت ضلع شمال شرقی ونزوئلا و جنوب فلوریدا، کشور بکر و زیبای گرانادا قرار گرفته است که از سه جزیره کریاکو، مارتینیک کوچک و گرانادا تشکیل شده است. کشوری که با ماسه‌های سفید و طلایی، و جزیره دیدنی و آب و هوای فوق العاده‌اش در منطقه توریستی دیدنی خود، با ارائه برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری، شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاران خارجی به وجود آورده است.

گرانادا یکی از کشورهای صادراتی فعال در زمینه میوه، سبزیجات و کاکائو است. جالب است بدانید گرانادا به جزیره ادویه نیز شهرت دارد. چرا که این کشور بزرگترین صادرکننده درخت جوز بوده همچنین ادویه‌هایی چون میخک، زنجبیل، دارچین، جوز هندی در این جزیره یافت می‌شود. مردم این کشور انگلیسی زبان هستند، اما در بعضی مناطق به زبان فرانسوی نیز صحبت می‌کنند. برای اخذ پاسپورت این کشور لزومی به ارائه مدرک زبان ندارید.

در حال حاضر سریع‌ترین و آسان‌ترین روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، کشور گرانادا است. با اخذ پاسپورت این کشور شما می‌توانید بدون ویزا به بیش از 120 کشور از جمله مناطق شینگن ، چین و سنگاپور سفر کنید.

شرایط اخذ پاسپورت و اقامت دائم گرانادا

در حال حاضر و با شرایط کنونی کسب پاسپورت گرانادا بهترین و سریعترین نوع اخذ اقامت ( 4-6 ماه) و پاسپورت دوم می باشد. دلایل بهتر بودن این برنامه نسبت به دیگر برنامه ای مهاجرتی در زیر می باشد:

 • کوتاه بودن زمان این پروسه حداکثر 4 ماه تا دریافت پاسپورت این کشور
 • فرزندان مجرد تا 25 سال شامل پرونده می باشند.
 • امکان و تسریع روند ویزای ایی-2 امریکا و اخذ ویزای 10 ساله امریکا و کانادا برای دارندگان پاسپورت این کشور
 • امکان اضافه نمودن پدر و مادر متقاضی بالای سن 65 سال به پرونده
 • نیاز به سفر اکتشاف و بازدید از این کشور در طول پروسه پرونده نمی باشد.
 • مصاحبه و شرط مدیریت و تحصیلات لازم ندارد.
 • سفر بدون نیاز به ویزا  به 124 کشور شامل انگلستان  -چین هنگ کنگ و کشورهای عضو اتحادیه شینگن
 • معافیت از مالیات و دارایی های بین المللی
 • اتباع کشورهای در لیست تحریم بین المللی (6 کشور شامل ایران) شامل این برنامه هستند
 • عدم نیاز به مدرک زبان و مصاحبه
 • عدم نیاز به حضور فیزیکی در گرانادا

شرایط لازم :

 • داشتن سلامت جسمانی
 • نداشتن سو سابقه کیفری
 • توانایی مالی و سرمایه گذاری
 • سن 20 سال به بالا

این برنامه از طریق سرمایه گذاری( بدون بازگشت اهدایی به مراکز صنعتی و هنری) به میزان 150000 دلار امریکا می باشد.

به صورت کلی از راه‌های مختلفی از جمله کار، تحصیل، ازدواج و سرمایه گذاری می‌توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید. منتها افرادی می‌توانند برای اخذ پاسپورت جزیره بکر و زیبای گرانادا درخواست دهند که یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

اخذ پاسپورت و اقامت دائم از طریق فرزند

در صورتی که فرزندتان در خارج از گرانادا به دنیا آمده باشد، اما شما به عنوان پدر یا مادر او دارای تابعیت این کشور باشید و بتوانید این قضیه را ثابت کنید. در این صورت فرزند می‌تواند تابعیت و پاسپورت گرانادا را داشته باشد.

 اخذ پاسپورت و اقامت دائم از طریق خاک

این مورد شامل تمام کشورهایی می‌شود که اقامت و اخذ تابعیت آن‌ها از طریق خاک است. یعنی در صورتی که فرد از همان ابتدا در خاک گرانادا به دنیا آمده باشد، دارای تابعیت و اقامت این کشور است. البته این مورد شامل افرادی که والدین آن‌ها به دلایل سیاسی وارد گاراندا شدند، نمی‌شود.

اخذ پاسپورت و اقامت دائم طریق نچرالایزد

بر طبق این قانون در صورتی که فرد خارجی به مدت 5 سال اقامت قانونی در این کشور داشته باشد(مثلا از طریق کار یا سرمایه گذاری)، پس از آن می‌تواند درخواست اقامت دائم دهد. بعد از اخذ اقامت در صورتی که به مدت 2 سال به زندگی خود در این کشور ادامه دهد و با فرهنگ و مردم این کشور آمیخته یا به اصطلاح (NATURALIZED) شود، صلاحیت اخذ پاسپورت و اقامت دائم را دارد.

اخذ پاسپورت و اقامت دائم از طریق ثبت نام یا رجیستریشن

این مورد راحت‌تر از برنامه naturalization است اما باید یک‌سری شرایط را داشته باشید از جمله:

 • افراد زیر و بالای 18 سال که خارج از گرانادا و از پدر و مادر گاراندایی به دنیا آمدند.
 • کسی که با فردی که تبعه گرانادایی دارد ازدواج کرده است.
 • اتباع خارج از حوزه دریای کارائیب که به مدت 7 سال به طور قانونی در این کشور کار کردند.
 • اتباع کشورهای منافع المشترک و حوزه کارائیب که به مدت 4 سال به طور قانونی در این کشور کار کردند.
 • افراد با مجوز اقامت دائم در این کشور، از زمان پاسپورت به مدت 2 سال در این کشور زندگی کردند.

ضمن اینکه دولت گرانادا به شهروندانش امکان تابعیت مضاعف نیز می‌دهد. یعنی شما علاوه بر داشتن اقامت و پاسپورت این کشور، پاسپورت ایران را از دست نخواهید داد و می‌توانید پاسپورت زادگاه‌تان را نیز همراه داشته باشید.
برای اینکه به عنوان یک شهروند واجد شرایط سرمایه گذاری باشید، باید علاوه بر عدم سابقه سوءپیشینه در سلامت کامل به سر ببرید.

هزینه درخواست پاسپورت گرانادا

هزینه‌ای که برای این قسمت نیاز دارید، با توجه به تعداد اعضای خانواده و روش سرمایه گذاری و یا روش اخذ پاسپورت از طریق کار، تحصیل و… متغیر است. اما به صورت کلی هزینه درخواست پاسپورت برای هر نفر 1500 دلار است. برای بررسی سابقه متقاضی 1500 دلار خواهید پرداخت. در صورتی که دارای فرزند یا فرد وابسته بالای 18 سال باشید این مبلغ 5000 دلار و در صورتی که فرد وابسته در بازه سنی 12 تا 17 سال باشد، این مبلغ به 2000 دلار کاهش پیدا می‌کند. در نهایت مبلغی حدود 1500 دلار برای پردازش و بررسی نهایی باید بپردازید که برای افراد زیر 17 سال 500 دلار و برای وابستگان بزرگسال 1500 دلار است. در اصل با توجه به نوع درخواست‌تان، هزینه‌هایی که در پیش خواهید داشت، به جز مبلغ سرمایه گذاری شامل هزینه‌های دولتی، هزینه بررسی پرونده، هزینه بررسی صحت اطلاعات و سابقه سوء پیشینه، هزینه مربوط به درخواست و صدور پاسپورت است. مجموعا هزینه دولتی و پاسپورت برای هر نفر حدود 1750 دلار محاسبه می‌شود.

 • یک نفر مجرد 150 هزا دلار – اضافه نمودن همسر 20 هزاردلار
 • 200 هزاردلار جهت خانواده 4 نفره ( زن و شوهر و دو فرزند)

مزایا و اعتبار تابعیت گرانادا

جدا از اینکه گرانادا یک کشور و جزیره فوق العاده برای تفریح است که می‌توان تعطیلات را در آن سپری کرد، یک پشتیبان مطمئن برای سفرهای تجاری و کاری محسوب می‌شود. ضمن اینکه برای دریافت پاسپورت و در طی فرایند، هیچ نیازی به حضور فیزیکی در این کشور ندارید و با برنامه سرمایه گذاری، پدر و مادر بالای 65 سال نیز می‌توانید همراه خود ببرید.
اعتبار پاسپورت گرانادا در رتبه 34 جهان است. با اخذ تابعیت گرانادا، این کشور تابعیت دوگانه شما را به رسمیت شناخته و نیازی به انکار تابعیت اولیه‌تان ندارید. ضمن اینکه بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر، کارهای اخذ پاسپورت و اقامت از سوی دولت گرانادا طی 4 الی 6 ماه انجام می‌شود و از این بابت اتلاف وقت کمتری دارید.

ویژگی مثبت اخذ پاسپورت این کشور، سفر به بسیاری از کشورها از جمله چین، انگلیس و کشورهای حوزه شنگن است که با پاسپورت گرانادا، دیگر نیازی به ویزای ورود به این کشورها نخواهید داشت. سفر بدون نیاز به ویزا به 121 کشور با پاسپورت گرانادا امکان پذیر است.

کیفیت زندگی در گرانادا مساعد است. قیمت‌ها و هزینه‌ها به نسبت سایر کشورهای منطقه پایین‌تر بوده و نرخ مالیات نسبت به هر جای دنیا پایین تر است. از طرفی از آن جا که اقتصاد باثباتی دارد و افزایش قیمت‌ها عملا ناچیز است، بنابراین افزایش حقوق در این کشور چندان به چشم نمی‌آید.

علاوه بر این، گرانادا به علت وضعیت اقتصادی رو به پیشرفت و ارائه برنامه‌های ویژه برای سرمایه گذاران خارجی، فرصت مناسبی برای افتتاح حساب در خارج از خاک، سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار بوجود می‌اورد. ضمن اینکه در بسیاری از امور شامل مالیات بر درآمد جهانی نمی‌شود و مالیات بر سرمایه و ارث تعلق نمی‌گیرد. بنابراین گزینه مناسبی جهت خرید ملک برای سرمایه گذاران است.

پاسپورت کشورهای امریکای لاتین

همچنین روال اخذ پاسپورت این کشور راحت است. یعنی لزومی به ارائه رزومه حرفه‌ای، سابقه کار مدیریتی، مدرک زبان و تحصیلی تخصصی و مصاحبه ندارید و در نتیجه نیازی نیست در طول درخواست به گرانادا سفر کنید. .
مهم‌ترین عامل تاثیرگذار به خصوص برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری، این است که گرانادا با امضای قرارداد ویزای سرمایه گذاری E2 بین گرانادا و آمریکا، این امکان را به شهروندانش می‌دهد تا کسب و کار خود را در آمریکا راه بیندازند و در آنجا سکونت کنند. گرانادا دو فرودگاه بین المللی دارد که امکان پرواز مستقیم به ایالات متحده آمریکا، انگلیس و کانادا را دارد. ضمن اینکه پرواز مستقیمی از ایران به گرانادا وجود ندارد و برای سفر به این کشور باید از هواپیمای قطری استفاده کنید.

مسافرت بدون ویزا با پاسپورت گرانادا

پاسپورت گرانادا جزو سی و نهمین کشورهای قدرتمند جهان است. اعتبار این پاسپورت 5 ساله بوده که امکان سفر به 121 کشور در قاره آسیا، آفریقا، آمریکا، اروپا، و قاره اقیانوسیه را می‌دهد. این کشورها عبارت است از:

کشورهای قاره آمریکا کشورهای قاره آفریقا کشورهای قاره آسیا کشورهای قاره اروپا کشورهای قاره اقیانوسیه
انگویلا گامبیا چين انگلستان فیجی
آنتیگوا و باربودا غنا هنگ کنگ بلژیک میکرونزی
آرژانتین کنیا کره جنوبی جمهوری چک نائورو
باهاما بوتسوانا مالزی دانمارک نیو
باربادو لسوتو سنگاپور استونی پالائو
بلیز مالاوی فیلیپین فنلاند پاپوآ گینه نو
برمودا موریس مالدیو فرانسه جزایر پیتکرن
برزیل نامیبیا ماکائو جورجیا ساموآ
جزایر بریتیش ویرجین رواندا سری لانکا آلمان جزایر سلیمان
جزایر کیمن سیشل بنگلادش یونان تونگا
شیلی سوازیلند برونئی واتیکان تووالو
کلمبیا تانزانیا اندونزی مجارستان وانواتو
کوستاریکا اوگاندا ترکیه ایسلند کیریباتی
کوبا زامبیا قرقیزستان ایرلند
دومینیکا زیمبابوه ایتالیا فیجی
جمهوری دومینیکن سنگال کوزوو
اکوادور مصر لتونی
گوادلوپ لیتوانی
گویانا لوکزامبورگ
هاییتی مالتا
جاماییکا موناکو
مارتینیک هلند
مکزیک (در صورت داشتن ویزای ایالات متحده) لهستان
مونسرات پرتغال
آنتیل های هلند (آروبا، بونار، کوراکائو، سبا، سنت یوستاشیوس، و سنت مارتن) اسلواکی
پاناما اسلوونی
پرو اسپانیا
سنت بارتولومی سوئد
سنت هلنا اتریش
سنت کیتس و نویس آندورا
سنت لوچیا بوسنی و هرزگوین
سنت مارتین بلغارستان
سنت ونسان و گرنادین قبرس
سورینام کرواسی
ترینیداد و توباگو مجارستان
جزایر ترکس و کایکوس لیختن‌اشتاین
اوراگوئه نروژ
ونزوئلا مونته‌نگرو
سنت مارینو روسیه
نیکاراگوئه سوئیس
گویان رومانی
مولداوی
اکراین

طول مدت بررسی پرونده درخواست پاسپورت گرانادا

دولت گرانادا، پیگیری پرونده درخواست‌تان را حداکثر در مدت 4 تا 6 ماه انجام می‌دهد. یعنی به نسبت سایر کشورها، درخواست‌تان در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیگیری می‌شود. در صورتی که بخواهید برای درخواست شهروندی اقدام کنید 60 روز بعد از پذیرش، پرونده‌تان انجام می‌شود و بعد از آن می‌توانید برای اخذ پاسپورت اقدام کنید.
به این ترتیب در ماه اول آماده سازی مدارک و تایید و بررسی‌های امنیتی انجام می‌گیرد. در این مدت هزینه‌های لازم را بر اساس سرمایه گذاری مورد نظرتان پرداخت می‌کنید. در ماه دوم بعد از دریافت تائیدیه پرونده، درخواست شهروندی ارسال می‌کنید تا گواهی تابعیت برایتان صادر شود. در ماه سوم یا چهارم نیز برای پاسپورت درخواست می‌دهید.
در نظر داشته باشید کشور گرانادا در ایران سفارتخانه ندارد و سفارت خانه این کشور در کشورهای چین، آمریکا، بریتانیا، ونزوئلا و کوبا قرار دارد.

پاسپورت گرانادا از طریق کار

باید گفت نرخ بیکاری از سال 2000 تا 2013 روند افزایشی در کشور گرانادا داشته است. البته طبق اعلام رسمی دولت این کشور در سال 2017 این آمار 24 درصد کاهش پیدا کرد. در نظر داشته باشید با توجه این آمار، هر چند گرانادا کشور مناسبی برای تفریح و یا سرمایه گذاری است اما پیدا کردن کار تقریبا در آن دشوار است. اگر قصد مهاجرت از طریق کار دارید کشورهای اروپایی دیگری که شرایط بهتری دارند گزینه مناسب‌تری محسوب می‌شوند که از آن طریق می‌توانید اقامت و پاسپورت آن کشور را نیز به دست آورید.
با این وجود برای دریافت فرصت‌های شغلی مناسب از این کشور نیاز به جاب آفر یا پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای گرانادایی دارید. موسسات کاریابی مختلفی در گرانادا وجود دارد که می‌توانید از طریق آن برای دریافت مجوز کار از این کشور اقدام کنید. از جمله سایت‌های بین المللی می‌توان به لینکدین، Caribbean job، overseas jobs اشاره کرد. مشاغل مورد نیاز گرانادا انگلیسی، کشاورزی، جنگلبانی، مدیر فروش و .. است. ویزای کار گرانادا تنها یک سال اعتبار دارد و پس از آن دوباره باید تمدید کنید که مدت آن بین 3 تا 5 هفته زمان می‌برد.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار گرانادا:

 • فرم درخواست اجازه کار
 • اطلاعات هویتی فرد متقاضی
 • 4 قطعه عکس پاسپورتی
 • در صورت وجود گواهی ثبت کسب و کار ایجاد شده
 • نامه پیشنهاد کاری از سوی کارفرما
 • گواهی تایید کارفرمای قبلی

پاسپورت گرانادا

پاسپورت گرانادا از طریق تحصیل

در اغلب کشورها، صرف تحصیل منجر به دریافت اقامت و پاسپورت آن کشور نخواهد شد. این قضیه در مورد گرانادا نیز صادق است. در واقع تحصیل پلی است که شما از طریق آن بتوانید پس از اتمام تحصیل به جستجوی کار و تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری اقدام کنید. چون در صورت پیدا نکردن کار، پس از اتمام تحصیل، دانشجو باید به کشورش بازگردد.
گرانادا تنها یک دانشگاه به نام سنت جورج دارد که قبل از ورود به آن باید درخواست ویزای تحصیلی‌ را به سفارت این کشور اعلام کنید تا در صورت موافقت، ویزای تحصیلی برای اقامت به مدت یک ترم تحصیلی به شما داده شود. در تمام مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا می‌توانید در سنت جورج در رشته‌های پزشکی، دامپزشکی، فناوری اطلاعات، بیولوژیک، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی و… تحصیل کنید. البته یک دانشگاه دیگر به نام ماریشاو کامیونیتی کالج وجود دارد که 46 رشته آموزشی از جمله هنر، علم و فناوری آموزش می‌دهد.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی گرانادا:

 •  پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
 •  ارائه دلیل سفر
 • ارائه مشخصات بیومتریک و اطلاعات هویتی
 •  دو قطعه عکس
 •  نامه پذیرش از دانشگاه

در صورتی که فرد همراه با خودتان دارید برای هر سری تمدید ویزا، علاوه بر نامه پذیرش از دانشگاه سنت جورج به همراه 25 دلار یعنی به اندازه متوسط شهریه دانشگاه به اداره مهاجرت گرانادا مراجعه کنید.

پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری

بهتر است بدانید سرمایه‌ای که شما برای اخذ پاسپورت در گرانادا صرف می‌کنید، خرج فناوری اطلاعات، صنعت، کشاورزی، گردشگری و امور مهم دیگر از جمله پروژه‌های مربوط به مدارس، بیمارستان و… می‌شود. برنامه سرمایه گذاری گرانادا( CBI) به دو روش معمول شما را برای سرمایه‌گذاری در گرانادا حمایت می‌کند:

از طریق کمک مالی: در این مورد با حداقل سرمایه 200 هزار دلاری به صندوق تحول ملی و سپرده سرمایه گذاری گرانادا کمک می‌کنید. در این مورد می‌توانید برای خودتان، همسرتان، و دو نفر وابسته اقامت دریافت کنید. منتها به ازای هر نفر 25 هزار دلار آمریکا اضافه می‌شود.

از طریق املاک: در این مورد با حداقل سرمایه 350 هزار دلار آمریکا از طریق یک شرکت ساختمانی مورد تایید دولت در املاک سرمایه گذاری می‌کنید. در حال حاضر قیمت هر متر مربع زمین در ساحل بکر و خوش آب و هوای گرانادا به ارزش 20 تا 50 دلار آمریکا است.

در هر دوی این برنامه‌ها برای 4 سال سود سرمایه دو درصد به سرمایه گذار ضمانت داده می‌شود و تا 4 سال سرمایه‌گذار اجازه فروش ملک خود را ندارد. پس از ارسال رزومه و اسکن مدارک، با نماینده مجاز منطقه که کارهای برنامه سرمایه گذاری را انجام می‌دهد ارتباط گرفته و تمام مدارک را که به زبان انگلیسی ترجمه شده تحویل او می‌دهید. نماینده مدارک را به CBIC ارائه می‌دهد و در صورت تایید نهایی مدارک به وزیر ارسال می‌شود. در صورت موفقیت آمیز بودن برنامه سرمایه گذاری، از طرف CBIC نامه‌ای جهت سرمایه گذاری در املاک یا گروه صندوق مالی را به سرمایه گذار می‌فرستد. در نهایت درخواست سرمایه گذار توسط دولت گرانادا برای او و هر یک از اعضای خانواده‌اش بررسی شده و تایید می‌شوند و در صورت خرید ملک، گواهی شهروندی گرانادا را دریافت خواهید کرد.
مبلغی که به عنوان سرمایه گذار در گرانادا می‌پردازید، بستگی به شرایط شما دارد. شرایطی از جمله :

 • بالای 21 سال سن
 • زیر 25 سال بودن افراد وابسته یا فرزندان متقاضی
 • عدم سابقه سوءپیشینه
 • انجام معاینات پزشکی و سلامت کامل
 • عدم داشتن سابقه ریجکت شدن ویزا از انگلستان یا سایر کشورهای اروپایی

پاسپورت گرانادا از طریق تولد

طبق قوانین دولت گرانادا از سال 1974 به بعد هر کودکی که در گرانادا به دنیا می‌آید، شهروند این کشور محسوب می‌شود. اقامت در گرانادا بر اساس خاک است یعنی در صورتی که کودکی در خاک گرانادا به دنیا می‌آید، اقامت و تابعیت آن جا را دارد. هر چند والدین او برای دریافت اقامت با دشواری روبرو شوند.
مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت از طریق تولد:

 • گواهی تولد فرزند در گرانادا
 • پاسپورت والدین
 • سند ازدواج
 •  اطلاعات هویتی

در نظر داشته باشید این مورد در صورتی که والدین دیپلمات باشد، شامل حال فرزند نمی‌شود.

پاسپورت گرانادا از طریق ازدواج

در صورتی که یکی از زوجین شهروند گرانادا باشند و تابعیت این کشور را داشته باشد، نفر دیگر از طریق ازدواج می‌تواند پاسپورت این کشور را به دست آورد. البته در این مورد باید سندی بر تمکن مالی، اثبات سابقه دیدار، اثبات تجرد و مدارک شناسایی از دو طرف ارائه دهید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت پاسپورت از طریق ازدواج:

 • مدارک هویتی
 • فرم درخواست شهروندی
 • ارائه گواهی سلامت از کشور مبدا
 • سند طلاق در صورت داشتن
 • مدرک تجرد از مراجع مذهبی
 • رضایت نامه والدين برای افراد زير 21سال
 •  هزینه ویزا به مبلغ 27 دلار

پاسپورت گرانادا و پناهندگی

پناهندگی یکی از روش‌های اخذ پاسپورت و مهاجرت است که البته به دلیل خطرات و عواقبی که دارد، خدماتی در این زمینه انجام نمی‌شود. در واقع در این مورد پناهنده به کسی گفته می‌شود که به دلایل سیاسی یا مذهبی، قومی و یا عقیدتی امکان زندگی آزادانه در کشور خود نداشته باشد و در معرض شکنجه، تهدید یا مرگ از سمت کشور خود باشد. در صورت تایید پناهنده توسط کشور پناهنده پذیر، حداقل شرایط زندگی را برای فرد مهیا می‌شود. که اغلب این شرایط در وضعیت نامناسب بهداشتی و درمانی، در کمپ‌های مختلط و کثیف و جداشدن اعضای خانواده تا زمان بررسی پرونده اتفاق می‌افتد. در نهایت در صورتی که درخواست فرد پناهنده رد شود با شرایط نامناسبی مانند زندان در کشور خود روبرو می‌شود.
گرانادا از جمله کشورهایی است که به دلیل محدودیت شغلی، وسعت و ثروت، چندان استقبالی از پناهنده‌ها نکرده و عملا کشور پناهنده پذیری محسوب نمی‌شود.

پاسپورت گرانادا و وکیل معتبر برای امور مهم

یکی از اساسی‌ترین نکته‌ای که در مسیر درخواست پاسپورت و اخذ اقامت باید توجه داشته باشید، انتخاب یک وکیل مهاجرتی متخصص در این مسیر است که بتوانید با جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، به مقصد برسید. در این مسیر اگر خودتان تخصص و مهارت کامل را دارید که بتوانید آینده سرنوشت ساز خود را بسازید که چه بهتر. چرا که افراد سودجو همواره ممکن است از عدم آگاهي شما استفاده کنند و در نهايت با صرف مبلغ هنگفت، مسیر شما را ناهموار کنند.

پیشنهاد می‌کنیم برای مهاجرت و اخذ پاسپورت گرانادا، با متخصصان دفتر حقوقی و مهاجرتی کپیتال اینترنشنال مشورت کنید تا از نکات و موارد اخذ پاسپورت این کشور آگاه شوید. در نظر داشته باشید اگرچه اخذ پاسپورت این کشور پیچیدگی‌های سایر کشورهای مورد استقبال مهاجران را ندارد اما در صورتی که یک سری نکات لازم را ندانید ممکن است سرمایه خود را در این مسیر از دست دهید. در این مورد کپیتال اینترنشنال به طور کامل راهنمایی‌تان می‌کنند.

دفتر حقوقی و مهاجرتی فریبا نامورراد – کارشناس رسمی مهاجرت

https://t.me/FARIBA_NAMVAR

TEL:1-6478894165

info@canadacis.net

پاسپورت دوم

پاسپورت دوم – دومینیکا بهترین فرصت دریافت  پاسپورت و تابعیت دوم …

پاسپورت دومینیکا در 4 ماه

اقامت کشور  دومینیکا( به مدت  4 ماه تا  دریافت پاسپورت ) بهتری…

پاسپورت کشور دومینیکا در 4 ماه

بهترین فرصت دریافت  پاسپورت  دوم کشور دومینیکا که از شهرت خوبی در بین…

فرصت اقامت طلایی گرانادا

گلدن ویزا –طرح اقامت طلایی  و پاسپورت در 4 ماه کشورهای گرانادا- دومین…

طرح اقامت طلایی پرتغال

برنامه تابعیت  طلایی کشور پرتغال اقامت طلایی پرتغال نام  برنامه مهاجرتی…

پاسپورت دوم - دومینیکا

بهترین فرصت دریافت  پاسپورت و تابعیت دوم کشور دومینیکا که از شهرت خ…

هرپرسش اقامتی که دارید با ما در ارتباط باشید.

خانم فریبا نامورراد (Fariba Namvar Rad) کارشناس مستقل و رسمی مهاجرت و عضو جامعه مشاوران تایید شده در کانادا می باشد.
خانم نامورراد فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا بوده و دارای سالها تجربه همکاری با وکلای مجرب کانادایی در امور حقوقی و مهاجرت به کانادا می باشند.

تماس با ما

دفتر اتاوا

1 Rideau Street, 7th floor, Suite 721, Ottawa, Ontario, Canada K1N 8S7

دفتر تورنتو

1595 16th Ave #301, Richmond Hill, Ontario, Canada L4B 3N9

واتس اپ : 16468894165+ / 7679-263(613) 1+
ایمیل : info@canadacis.net
مدیریت خانم فریبا نامورراد
وکیل مهاجرت به کانادا

طراحی و توسعه شرکت CanadaCis