مدیریت شرکت مهاجرتی و حقوقی کپیتال اینترنشنال

خانم فریبا نامورراد (Fariba Namvar Rad) کارشناس مستقل و رسمی مهاجرت وعضو جامعه مشاوران تایید شده در کانادا می باشد. خانم نامورراد فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا بوده و دارای سالها تجربه همکاری با وکلای مجرب کانادایی در امور حقوقی و مهاجرت به کانادا می باشند. همچنین عضو مهمترین انجمن های حرفه ای امور مهاجرت به کانادا به شرح ذیل است:

عضو رسمی جامعه مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R416239

عضو انستیتو کانادایی مهاجرت CMI

عضو انجمن مشاوران حرفه اي مهاجرت در کانادا (CAPIC)

عضو انجمن مشاوران مهاجرتی ایرانی- کانادایی (ICAIC)

گواهی تایید امضا

تاریخچه فعالیت و تجارب حقوقی :

خانم فریبا نامورراد از سال 2005 به عنوان دستیار، مشاور و مترجم  وکیل حقوقی و مهاجرتی در دفتر حقوقی  آقای مک مستر پولمن – وکیل یایه یک کانادایی در تورونتو ،  مشغول به کار   و فراگرفتن روشهای مهاجرتی شدند.

ازسال 2006 در کالج مشهور و معبتر سنکا کالج در تورونتو و دوره تکمیلی آن در یورک کالج  مشغول به تحصیل و  فراگیری دوره حقوق مهاجرتی شده و در سال 2008 رسما شرکت حقوقی و مهاجرتی کپیتال اینترنشنال را در تورونتو به ثبت رساندند.

در سال 2009 به عضویت  انجمن مشاورین خبره کانادایی CSIC درآمده  که پس از منحل شدن این انجمن و تغییر آن به سازمان ICCRC  در سال 2011 عضو رسمی این انجمن نیز شدند.

شرکت کپیتال اینترنشنال با همکاری تیمی از متخصصین رشته های مختلف، دارای سال ها تجربه در فراهم آوردن امکان اقامت دایم کانادا و سایر کشورها برای متقاضیان واجد شرایط می باشد. موکلین عمده این شرکت شامل تجار و مدیران ، متخصصین رشته های مختلف، دانشجویان، صاحبان مشاغل آزاد، و افراد علاقمند به سرمایه گذاری در کانادا، امریکا، اروپا و سایر کشورهای مهاجر پذیر می باشند. همچنین علاقمندان به تحصیل در کانادا و آمریکا در کلیه مقاطع تحصیلی می توانند از خدمات اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای دانشجویی این شرکت استفاده نمایند.

شرکت کپیتال اینترنشنال نماينده رسمی شرکت مالی و سرمایه گذاری آرتون کپیتال، دژاردن، اوری کپیتال ،اسکوشیا بانک ، نشنال بانک جهت برنامه های سرمایه گذاری استانی در ایالت کبک و همچنین سرمایه گذاری در کشورهای دیگر از جمله گرانادا، سنت کیتس و نویش، مجارستان و غیره می باشد. پرونده های متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا و همچنین برنامه های سرمایه گذاری استانی در این شرکت زیر نظر خانم فریبا نامورراد و توسط تیمی از حسابداران خبره ایرانی، کانادایی برای تهیه صورت های حسابداری و تهیه بیزنس پلن و طرح توجیحی تجاری انجام می گیرد.

هرپرسش اقامتی که دارید با ما در ارتباط باشید.

خانم فریبا نامورراد (Fariba Namvar Rad) کارشناس مستقل و رسمی مهاجرت و عضو جامعه مشاوران تایید شده در کانادا می باشد.
خانم نامورراد فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا بوده و دارای سالها تجربه همکاری با وکلای مجرب کانادایی در امور حقوقی و مهاجرت به کانادا می باشند.

تماس با ما

دفتر اتاوا

1 Rideau Street, 7th floor, Suite 721, Ottawa, Ontario, Canada K1N 8S7

دفتر تورنتو

1595 16th Ave #301, Richmond Hill, Ontario, Canada L4B 3N9

واتس اپ : 16468894165+ / 7679-263(613) 1+
ایمیل : info@canadacis.net
مدیریت خانم فریبا نامورراد
وکیل مهاجرت به کانادا

طراحی و توسعه شرکت CanadaCis