Immigrating Canada Ict Program

مهاجرت به کانادا ویژه مدیران از طریق برنامه ( ICT)

گزینه انتقالی های درون شرکتی (ICT) بخشی از برنامه بین المللی IMP   می باشد. در این برنامه مهاجرتی به شرکت های بین المللی این فرصت داده می شود که مدیران اجرایی و کارکنان ماهر خود را بدون نیاز به ارائه مدرک زبان، مدرک تحصیلی و همچنین با وجود داشتن سن بالا، به کانادا منتقل کنند تا  شعبه ها یا شرکت های تابعه کانادایی خود را ایجاد یا توسعه دهند. این برنامه جذاب به شما کمک می کند که همه اعضای خانواده را نیز با خود به کانادا انتقال دهید. هدف ICT این است که سود اقتصادی قابل توجهی را با افزایش اثربخشی و رقابت پذیری کسب و کار به کانادا  به ارمغان بیاورد.

برنامه انتقال درون شرکتی ICT چیست؟

بر اساس ماده­ های 204 تا 208 آیین ­نامه مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا؛ برنامه ICT توسط دولت کانادا به اتباع خارجی اجازه می دهد بدون LMIA در کانادا کار کنند تا عملیات کانادایی یک شرکت بین المللی موجود را تأسیس یا راه اندازی کنند.

این برنامه به عنوان مسیری برای اقامت دائم طراحی نشده  است . اما بسته به شرایط⸲  ممکن است مسیری برای مهاجرت افراد و خانواده هایشان وجود داشته باشد. با برنامه انتقال درون شرکتی⸲ شخص متقاضی⸲ می تواند مجوز کار موقت در کانادا را کسب کند  که البته این مجوزبعد از دو سال کاری قابل تمدید هست.کسی که متقاضی برنامه انتقال بین شرکتی کانادا است، منطبق با بیزینس پلن مشخص شده، با ارائه مدارک و شواهد، باید ثابت کند که قصد دارد در کشور کانادا مشغول به کار شود.

شرایط استفاده از برنامه مهاجرتی ICT

شخص متقاضی برنامه انتقال های درون شرکتی در صورت داشتن شرایط زیر میتواند برای این برنامه کاری اقدام نماید:

  • داشتن دفتر مرکزی و زمینه فعالیت مشخص در ایران به شکل شرکت ثبت شده با قدمت حداقل 2 سال.
  • شخص متقاضی می بایست  در سمت اجرایی، مدیریت ارشد باشد یا دانش تخصصی ویژه ای داشته باشد.
  • فرد متقاضی، می بایست با ارایه مدارکی از جمله فیش حقوقی و سابقه بیمه (از طریق حقوق و دستمزد و یا با قرارداد به طور مستقیم با شرکت)، باید ثابت کند توسط شرکتی که قصد دارد آنها را در خارج از کانادا در یک موقعیت مشابه تمام وقت انتقال دهد  به مدت حداقل  یک سال در دوره سه ساله بلافاصله قبل از تاریخ درخواست اولیه به طور تمام وقت مشغول به کار بوده است.
  • استخدام حداقل 1 فرد مقیم دائم یا شهروند کانادا به صورت تمام وقت از دیگر شرایط این  برنامه بیزنسی می باشد.

خانم فریبا نامورراد (Fariba Namvar Rad) کارشناس مستقل و رسمی مهاجرت و عضو جامعه مشاوران تایید شده در کانادا می باشد.
خانم نامورراد فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا بوده و دارای سالها تجربه همکاری با وکلای مجرب کانادایی در امور حقوقی و مهاجرت به کانادا می باشند.
تماس با ما

دفتر اتاوا

1 Rideau Street, 7th floor, Suite 721, Ottawa, Ontario, Canada K1N 8S7

دفتر تورنتو

1595 16th Ave #301, Richmond Hill, Ontario, Canada L4B 3N9

واتس اپ : 16468894165+ / 0199-300 (647) 1+
ایمیل : info@canadacis.net
مدیریت خانم فریبا نامورراد
وکیل مهاجرت به کانادا


طراحی و توسعه شرکت CanadaCis