سرمایه گذاری استان کبک

جهت افرادی با سابقه مدیریتی از جمله پزشکان ،  داروسازان، وکلا، مدیران ارگانهای خصوصی و دولتی، انبوه سازان ، مدیران بانکها و شعبات ، صاحبان بیزنس و یا تجارت کوچک

برنامه سرمایه گذاری از طریق استان کبک ازنیمه ماه اگوست امسال  با ظرفیت محدود 5000 پرونده  اقدام به پذیرش پرونده خواهد نمود.در حال حاضر  راحت ترین روش کسب اقامت دائم کانادا بدون نیاز به دانش زبان فرانسه یا انگلیسی  می باشد.هر ساله بسیاری از متقاضیای که از روشهای دیگر واجد شرایط نمی باشند با اقدام از این روش موفق به کسب اقامت دایم کانادا خواهند شد.


شرایط لازم:

  1. اثبات سابقه مدیریت یا مالکیت بیزنس 2 سال در 5 سال گذشته
  2.  اثبات دارایی به میزان2 میلیون  دلار کانادا
  3. سپرده بانکی به  مبلغ 1200000 هزار دلار سرمایه گذاری به مدت 5  سال در بانکهای کانادا ( بدون سود )

وکیل-سرمایه-گذاری-کانادا

وکیل-سرمایه-گذاری-کانادا

قابل توجه متقاضیان اقدام از روش سرمایه گذاری در استان کبک .

طبق قوانین جدید سرمایه گذاری در کانادا و به دلیل اعمال وضعیت تحریمهای اقتصادی جدید علیه اتباع ایرانی الویت پذیرش پرونده متقاضیان این برنامه با افرادیست که دارای مشخصات زیر باشند:

1- افرادی که علاوه بر داشتن تابعیت ایرانی  دارای  بیزنس یا منبع در امدی از کشور دیگری غیر از ایران  نیز باشند و یا دارای اقامت موقت ان کشور می باشند.

2- افرادی که دارای دانش زبان فرانسه در حد مکالمه باشند و مدرک زبان فرانسه B-2  را بدست اورده باشند. پرونده این افراد در ظرف کمتر از 90 روز بررسی میشود و دعوت به مصاحبه خواهند شد .


مزایای اقدام از این روش:

• شرط داشتن مدرک زبان ندارد
• شرط کار آفرینی و ایجاد بیزنس ندارد.
• استفاده از بیمه درمانی رایگان بدون هیچ قید و بندی به کلیه اعضای خانواده
• استفاده از بیمه میانسالی جهت افراد 65 سال به بالا بدون هیچ قید و بندی
• تحصیل رایگان فرزندان تا مقطع دیپلم درسی
• اعطای وامهای تحصیلی جهت تحصیل در کالج یا دانشگاهای کانادا و آمریکا

و ده ها مزایای دیگر


نکته : سن فرزندان همراه خانواده تا 22 می باشد.مبلغ پرداخت هزینه بررسی پرونده به اداره مهاجرت کبک 15111 دلار کانادا می باشد.

لطفا متقاضیان این برنامه هرچه سریعتر با توجه به فرصت و ظرفیت محدود این برنامه با ما تماس حاصل فرمایند.تماس رایگان از ایران:85312851

موکلین شرکت کپیتال اینترنشنال که قبلا قرارداد دارند از پرداخت اولین هزینه وکالت معاف می باشند و موکلین جدید می توانند تا سقف 4000 دلار از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

هرپرسش اقامتی که دارید با ما در ارتباط باشید.

خانم فریبا نامورراد (Fariba Namvar Rad) کارشناس مستقل و رسمی مهاجرت و عضو جامعه مشاوران تایید شده در کانادا می باشد. خانم نامورراد فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا بوده و دارای سالها تجربه همکاری با وکلای مجرب کانادایی در امور حقوقی و مهاجرت به کانادا می باشند.

تماس با ما
آدرس : 10265Yong Street.Unit 200,Richmond Hill,Ontario,L4C4Y7,Canada
واتس اپ : 16468894165+ / 7679-263(613) 1+
تماس رایگان از ایران : 85312851
ایمیل : info@canadacis.net
مدیریت خانم فریبا نامورراد

طراحی و توسعه شرکت CanadaCis